درباره استمرار

 

معرفی استمرار:

استمرار محصول دپارتمان مهندسی نرم افزار و تجارت الکترونیک مجتمع فنی تبریز است که در سال 1389 راه اندازی شده است.وب سایت استمرار در زمینه تجارت الکترونیک و کسب و کار اینترنتی فعالیت دارد که با توجه به ماهیت اجتماعی مجتمع فنی تبریز این وب سایت توانسته است در این مدت کاربران زیادی را به خود اختصاص دهد بطوریکه روزانه حجم عظیمی از کاربران اینترنت از وب سایت استمرار بازدید می نمایند و این امر فرصت مناسبی را فراهم می نماید تا مجتمع فنی تبریز بتواند تجارت الکترونیک و فرهنگسازی برای کسب و کار اینترنتی را توسعه دهد تا از این طریق فرصت های شغلی جدیدی را پیش روی جوانان و جویندگان شغل قرار دهد.

فروشگاه اینترنتی استمرار:

فروشگاه اینترنتی استمرار با هدف ارائه کالاهای با کیفیت و جلب رضایت کامل طوری طراحی شده است که کاربران بتوانند به راحتی کالای مورد نظر خود را انتخاب کنند و با مشاهده توضیحات مربوط به کالای انتخابی و مشاهده نقد و بررسی کالا نسبت به خرید آن اقدام نمایند.

مزیت های فروشگاه اینترنتی استمرار:

·         مطمئن بودن کاربران از کیفیت و قیمت مناسب کالاهای موجود در فروشگاه با توجه به سابقه 20 ساله مجتمع فنی تبریز

·         اطمینان خاطر از خرید با توجه به نشان نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت ، معدن و تجارت

·         سهولت استفاده از وب سایت و امکان خرید آسان با توجه به نوع طراحی استمرار

·         آشنایی با معتبرترین برندهای کالاهای داخلی و خارجی در وب سایت استمرار

آگهی نامه اینترنتی استمرار:

آگهی نامه اینترنتی استمرار فرصتی مناسب برای تبلیغ کالاها و خدمات صاحبان مشاغل می باشد که با توجه به آمار بازدید قابل توجه این وب سایت صاحبان کسب و کار می توانند خدمات و کالای مورد نظر خود را به خیل عظیم کاربران اینترنت معرفی نمایند.

مهم ترین مزیت تبلیغات اینترنتی نسبت به روشهای سنتی این است که صاحبان مشاغل می توانند با دقت بیشتری مخاطبان خود را هدف گذاری کنند و پیام خود را منتقل نمایند.ضمن آن که بازخورد و برآورد میزان کارآمدی یک تبلیغ دیجیتال از خطای کمتری برخوردار است. این بدین معنی است که دارندگان کسب و کار با صرف هزینه ای کمتر می توانند مخاطبان و مشتریان بالقوه را یافته و خود را معرفی نمایند.

درج آگهی در استمرار به دو صورت پولی و رایگان امکان پذیر است که آگهی های پولی مطابق جدول تعرفه ها (که در صفحه اصلی www.estemrar.com   قابل دسترسی است) محاسبه می شود.

فرق آگهی های پولی و رایگان در این است که آگهی های پولی در صفحه اصلی وب سایت قابل مشاهده هستند ولی آگهی های رایگان فقط در صورت جستجو قابل مشاهده خواهند بود.

فرصتهای شغلی در استمرار:

مجتمع فنی تبریز ضمانت اجرائی فعالیتهای آموزشی و تجارت الکترونیک خود را بر پایه اشتغال و کارآفرینی بنا نهاده است. تمام فرصتهای شغلی در قالب یک بانک اطلاعاتی در وب سایت استمرار درج می گردد و کاربران می توانند بصورت رایگان از آخرین آگهی های استخدام با خبر شوند.

مشارکت در فروش:

سیستم مشارکت در فروش استمرار،یکی از راه های کسب درآمد برای کاربران می باشد. استمرار این امکان را در اختیار کاربر قرار داده است تا کاربر با گذاشتن لینک های ارائه شده توسط ما به فروش محصولات متنوعی که در سایت استمرار قرار داده شده بپردازد و ما پس از در یافت وجه کالا، کمیسیون حاصل از فروش را به حساب کاربر مربوطه واریز نماییم.

فروشگاه اینترنتی در تبریز - فروشگاه تبریز - خرید در تبریز - استخدام در تبریز - فرصت شغلی - لوازم خانگی در تبریز

tabriz - تبریز- استخدام- آموزش و پرورش - دعوت به همکاری - استخدام رسمی - کارمند - استانداری - آذربایجانشرقی - معماری - عمران - زبان - انگلیسی - گرافیک - طراحی - غفوری - آموزش -کامپیوتر - شبکه - IT - ICT - استخدام منشی - استخدام در تبریز - استخدام بانک - آگهی استخدام - کنکور 94 - فتوشاپ - etabs - امنیت - هک - دانلود - دانلود نمونه سوالات - دانلود کتاب - استخدام شرکت تبریز - مدرس - استخدام مربی - safe- نظام مهندسی - آزمون نظام مهندسی - کلاس های نظام مهندسی - دوره های شبکه - انتصاری - محمدپور - مجتمع فنی تهران - آزمون استانداری -آزمون کارمندان دولت - آزمون بین المللی - دعوت به همکاری از جوانان جویای کار - کارآفرینی - نصب ویندوز - عیب یابی شبکه - کامپیوتر - تجهیزات شبکه - تدریس - مربی -