نحوه پرداخت

 

روش های پرداخت:


پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همه کاربران استمرار می توانند در هنگام ثبت سفارش ، با همه کارتهای بانکی عضو شتاب از طریق درگاه اینترنتی وب سایت استمرار مبلغ سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می شود.

توضیح اول: تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا ، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

توضیح دوم: ارسال سفارش برای خریداران شهر تبریز بصورت رایگان انجام می پذیرد و هزینه ارسال جنس دریافت نمی شود.

 

پرداخت از طریق واریز به حساب

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره حساب های قید شده واریز نمایند. در صورت واریز به حساب باید شماره فیش بانکی را در محل مشخص شده وارد نمایید.


شماره حساب: 420000033134 بانک مسکن به نام مجتمع فنی تبریز

شماره حساب: 1621300672707 بانک سپه به نام مجتمع فنی تبریز

 

پرداخت از طریق کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده کارت به کارت نمایند. در صورت کارت به کارت کردن باید شماره پیگیری را در محل مشخص شده وارد نمایید.

 

شماره کارت: 6280231465138609 بانک مسکن به نام مجتمع فنی تبریز

شماره کارت: 5892101140927746 بانک سپه به نام مجتمع فنی تبریز

 

 

پرداخت در محل تحویل

به کاربران محترم توصیه می شود جهت تسریع در پردازش، سفارش خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این برای آسودگی بیشتر،آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه ی سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، استمرار این امکان را فراهم آورده است که آدرس تحویل سفارش آنها هرکدام از شهرهای کشور باشد،هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش به مأمور پست تحویل دهند.